2. 6. 2023

Veletrh Vod-Ka 2023

22. mezinárodní vodohospodářská výstava VODOVODY-KANALIZACE

Firma Roliol se s radostí účastnila 22. mezinárodní vodohospodářské výstavy VODOVODY-KANALIZACE, která se konala v Praze od 23. do 25. května 2023. Tato prestižní událost poskytla skvělou příležitost prezentovat naše inovativní čerpadla a systémy pro úpravu vody širokému spektru odborníků a zúčastněných společností.

Naše vystavené produkty zaujaly návštěvníky svou spolehlivostí, efektivitou a širokým spektrem využití v odvětví vodohospodářství. S radostí jsme sdíleli naše know-how a zkušenosti v oblasti technologií pro čištění a úpravu vody, přičemž jsme podrobně diskutovali o aktuálních trendech a výzvách v oblasti vodního hospodářství a i s odborníky z firem Fb Procédés a Vaughan

Účast na této výstavě nám umožnila navázat nové obchodní kontakty, posílit naše vztahy se stávajícími partnery a získat cennou zpětnou vazbu od odborné veřejnosti. Jsme nadšeni z pozitivní odezvy, kterou jsme obdrželi, a těšíme se na další spolupráci s našimi partnery na vodohospodářských projektech v budoucnosti.

Náš tým

Jsme připraveni stát se
silným obchodním partnerem i vám.
 

made by zondy.cz