Čističky a úpravny vod

 1. Úvod -
 2. Servis -
 3. Čističky a úpravny vod


 

 Jednou z největších výzev v ochraně životního prostředí, je nákladově efektivní čištění a nakládání s komunálními a průmyslovými odpadními vodami. Technologické  systémy hrají klíčovou roli v environmentálním průmyslu a zajišťují, že s průmyslovými a komunálními odpadními vodami bude nakládáno hospodárně a spolehlivě.

 

Zařízení dodávané společností ROLIOL, je k dispozici pro širokou škálu klíčových aplikací při čištění odpadních vod. Jsou navrženy tak, aby v tradičních čistírnách odpadních vod nabízely vysoké výkony potřebné pro manipulaci s odpadními vodami, odvodněnými kaly a přípravu a dávkování chemikálií, jako je vápenné mléko či nehašené vápno, koagulanty nebo flokulanty. Všechny kroky procesů úpravy vody jsou účinně podporovány zařízením od společnosti ROLIOL, od předúpravy až po konečné zpracování kalu.

 

Poskytujeme také řešení pro další aplikace úpravy vody, čištění spalin, výluhy ze skládek, regenerace uhlovodíků a provádění sanace půdy.

 

Při hledání účinného a spolehlivého řešení pro odstraňování odpadních vod a kalů existuje několik běžných problémů.

Tyto výzvy na trhu zahrnují:

 • Spolehlivost procesu
 • Zvyšování účinnosti zařízení
 • Snížení spotřeby energie
 • Vyhnutí se nákladným prostojům
 • Snížení nákladů na údržbu
 • Optimalizace produktivity a celkové ceny zařízení za celý provozní cyklus

 

Řešení od společnosti ROLIOL poskytují nákladově efektivní a spolehlivé výkony. Všechna naše zařízení jsou zkonstruována podle nejvyšších standardů, což vám zaručuje bezproblémový provoz. Zde je několik důvodů, jak je integrovat do vašich environmentálních procesů:

 • Nabízíme specifický, na míru šitý sortiment pro ekologické aplikace.
 • Naše výrobky jsou patentovány a splňují vysoké standardy kvality
 • Naše výrobky jsou plně flexibilní pro integraci do vašich stávajících procesů a jsou také k dispozici jako součást hotových systémů na klíč

 

ROLIOL má velmi viditelnou globální přítomnost, s široce dostupnými náhradními díly s rychlou distribucí

Náš proces „uvedení do provozu“ zajišťuje bezporuchový provoz

Zajišťujeme poprodejní servis nejvyšší kvality s rozšířenou zárukou, údržbou v terénu, opravárenskými službami a upgrady

 

ISO 14001 a ekologický design