Chemický a ostatní průmysl

  1. Úvod -
  2. Servis -
  3. Chemický a ostatní průmysl

Moderní technologie a zařízení mnohdy pracují bez přestávky. Společnost Roliol drží krok a nabízí spolehlivá čerpadla a systémy pro zajištění bezproblémového chodu těchto provozů. Naši výrobci čerpadel a zařízení, neustále investují do výzkumu a vývoje svých výrobků. Proto jsou výrobky našich dodavatelů, vždy kvalitně zpracované a to je činí spolehlivými, nenáročnými na údržbu, procesně bezpečnými, necitlivými na znečištění a odolnými jak chemikáliím, petrochemickým látkám, tak i abrazivním, hustým a viskózním médiím, zkrátka od A do Z. Abychom toho docílili, jsou naše výrobky vyrobeny z robustních materiálů, jako jsou například

  • nerezová ocel odolná vůči opotřebení,
  • litina,
  • hliník,
  • různé plasty.

 

Naše výrobky jako např odstředivá, vzduchová dvoumembránová čerpadla, dále pak hadicová, vřetenová a zubová čerpadla, která lze plně a automaticky regulovat, se snadno a jednoduše používají samy. Díky rozmanitosti našich produktů, je jednoduché najít správné čerpadlo s vhodným výkonovým profilem a  účelně použít tak, aby podpořilo váš provoz ať už v energetice, papírnách, chemičkách nebo keramičkách.  

 

Kromě „špinavých„ provozů naše společnost dodává také čerpadla a zařízení pro úpravu pitné vody. Pitná voda má být čirá, pachově a chuťově neutrální a kromě toho musí být i hygienicky nezávadná. Pro zajištění těchto parametrů úpraven, nabízíme linky pro výrobu roztoku vápenného mléka, které se v technologiích pro výrobu kvalitní pitné vody používají.

 

Čím vším tedy konkrétně můžeme k zajištění provozu vašich provozů a technologií přispět? Podívejte se prosím, na jednotlivé produkty na našich webových stránkách.