O nás

Naše firma Roliol spol. s r.o. zajišťuje dodávky kvalitních a výkonných průmyslových čerpadel předních světových výrobců do českého průmyslu již od roku 1995.

Za tu dobu jsme se stali spolehlivým a zkušeným partnerem a uznávanou dodavatelskou společností v oblasti čerpadel i kompletních systémů sloužících pro potřeby našich zákazníků.
 

Neustále zvyšujeme kvalitu produktů i rozsah poskytovaných služeb, našich zkušeností i vědomostí. Zvládáme velmi obsáhlou problematiku využití čerpadel i systémů v chemickém, potravinářském, farmaceutickém a těžebním průmyslu. Díky tomuto se řadíme mezi nejlepší dodavatele v tomto oboru.

Roliol pečlivě zvažuje potřeby trhu s vědomím a snahou co nejlépe uspokojit nejrozmanitější požadavky zákazníků, což je zakotveno v našem motu: „Čerpadla k Vašim službám". Se svým vysoce zkušeným týmem a se zkušenostmi od jednotlivých výrobců se Roliol spolupodílí na Vašich průmyslových postupech a realizuje tak svůj závazek nabízet Vám kompletní čerpadlářská řešení přesně na míru.
 

Mezi naše základní povinnosti směrem k našim zákazníkům řadíme pečlivost, spolehlivost, profesionální řešení, zodpovědnost a přizpůsobivost. Je pro nás důležité porozumět Vašim potřebám a navrhnout Vám takové řešení, se kterým budete nadmíru spokojeni.
 

 

Robert Basler
jednatel společnosti